Aktualności
20.11.2018
W oczekiwaniu na kolejną edycję święta branży szklarskiej w 2019 r. zachęcamy do chwili wspomnień i obejrzenia krótkiej wideorelacji z zakończonych 17 listopada targów Glass i Stone.

[ więcej ]


17.11.2018
To były cztery intensywne dni. Dla wystawców targi Glass to przede wszystkim spotkania, inspirujące rozmowy i przekute w zysk - konkretne umowy biznesowe. Zwiedzający mogli na żywo zobaczyć pracę maszyn, zapoznać się z nowościami branżowymi i uczestniczyć w wyjątkowych pokazach zdobienia szkła.

[ więcej ]


17.11.2018
Wszystko co dobre szybko się kończy. Nim się nie obejrzeliśmy nadszedł ostatni, czwarty dzień targów Glass. Weekend to okazja dla tych, którzy w natłoku obowiązków służbowych nie mogli odwiedzić wystawców w ciągu minionych kilku dni. Sobotnią wyprawę na MTP warto połączyć z rodzinnym spotkaniem na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych. W programie roi się od atrakcji.

[ więcej ]


16.11.2018
Glass w toku. Wystawcy dopinają grafiki kolejnych spotkań. Na stoiskach tłoczno a w strefie pokazów można poznać widowiskowe techniki zdobienia szkła. Co dzisiaj w programie?

[ więcej ]


15.11.2018
Usytuowana wśród drzew, w Alei Lipowej MTP przyciąga wzrok kolorami. To wystawa prac przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całej Wielkopolski w ramach II edycji konkursu ekologiczno-edukacyjnego EduPak Polska. Niemalże 200 rysunków, plakatów, prac przestrzennych i filmów pokazuje, jak można zachęcać do segregacji i recyklingu szkła oraz w jaki sposób można dać opakowaniom szklanym „drugie życie” zgodnie z zasadami zero waste.

[ więcej ]


15.11.2018
Korzystaj z ekologicznego carsharingu! Wjeżdżaj na teren Targów bez dodatkowej przepustki. Każda osoba posiadająca opłacony bilet wstępu na teren targów, może dzięki usłudze operatora ekologicznego carsharingu Easyshare, wjechać na Glass bez dodatkowych opłat.

[ więcej ]


15.11.2018
Za każdym razem, przy kolejnej edycji targów, zespół MTP dokłada wszelkich starań żeby wydarzenie było jeszcze lepiej zorganizowane. Bardzo liczymy na opinie i spostrzeżenia naszych gości. Mają one realny wpływ na jakość targów. Zachęcamy do wypełnienia online krótkiej ankiety.

[ więcej ]


14.11.2018
Pierwszy dzień targów Glass za nami. Na stoiskach gwarno od biznesowych rozmów i widowiskowych pokazów. Wręczono również prestiżowe nagrody.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact