Aktualności
04.07.2018
Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

[ więcej ]


28.06.2018
Nie tylko ekspozycja przyciąga profesjonalistów do Poznania. Podczas Targów GLASS odbywają się także wydarzenia merytoryczne.

[ więcej ]


27.06.2018
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

[ więcej ]


20.06.2018
„Wystawienie się na Targach GLASS to była bardzo dobra decyzja, dlatego że przychodzą tu generalnie ludzie z branży. Rozmawiam z konkretnymi ludźmi o konkretnych sprawach. Sukces jest murowany.” – tak o minionej edycji wypowiadał się właściciel Szkłomal, Piotr Truszczyński

[ więcej ]


06.06.2018
6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


13.12.2017
Relacja filmowa z obu wydarzeń

[ więcej ]


08.12.2017
Targi te coraz bardziej się rozwijają. Polskie firmy nie muszą jeździć za granicę. Mogą zobaczyć maszyny w działaniu na miejscu.

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact